SON DAKİKA

BiSU'dan online market servisi: Bi’market

Girişimcilik Haberleri

BiSU, Bi'market çözümü ile halihazırda sahip olduğu binlerce kullanıcıya market ürünlerini sunmayı hedefliyor.

Yeni bir pazara giriş yapan BiSU, online market ürünlerini kullanıcıları ile buluşturdu. Yaklaşık 200 bin haneye, 30’dan fazla su markasının sipariş iletimine aracılık eden BiSU, yeni online market servisi olan Bi'market'i duyurdu. BiSU, Bi'market çözümü ile halihazırda sahip olduğu binlerce kullanıcıya market ürünlerini sunmayı hedefliyor.

Bi'market, kendini online süpermarket olarak konumlandıran istegelsin'in altyapısını kullanacak. Bi'market'in BiSU uygulamasının içinde olacağı açıklandı.

Bi'market platformunda yer alan ürünler istegelsin ile aynı fiyatlara sahip olacaklar. 6 bin 500'den fazla ürün çeşidi ve taze meyve sebzedeki iddia Bi'market ve istegelsin'in öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

BiSU, Bi'market'le her hafta su siparişi verme alışkanlığı olan kullanıcıların evinin diğer haftalık ihtiyaçlarını da süpermarkete gitmeden karşılayabilmelerini hedefliyor. Haftanın 7 günü sabah 10.00, akşam 00.00 arası teslimat seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulan Bi'market'in ürün fiyatları da süpermarket fiyatlarıyla aynı olacak.

Bi'market'le anlık market ihtiyacından ziyade haftalık ev ihtiyacını karşılamayı hedeflediklerini belirten BiSU kurucu ortağı Ergin Üner, tüketiciye binlerce çeşit ürünü uygun fiyatlarla sunabilmek için depo, lojistik ve operasyonel süreçlerde verimlilik yaratmaya odaklandıklarını ve en doğru partner olduğunu düşündükleri istegelsin’le iş ortaklığına gittiklerini de dile getirdi.

BiSU’nun İstanbul’da başlayan yeni online market servisi Bi’market’in, diğer şehirlerde de en kısa sürede hizmet vermesi hedefleniyor. Haftalık ev alışverişini hedefleyen Bi’market'in yakın zamanda İstanbul dışında da hizmet vermeye başlayacağı ifade edildi.