SON DAKİKA

İstMarina Jolly Joker kapılarını açtı

Sanat Haberleri

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Anadolu yakasında eğlence hayatının rotasını değiştirmeye hazırlanıyor. Türkiye’nin eğlence sektöründeki en güçlü markalarından Jolly Joker, Anadolu yakasındaki ilk şubesi Jolly Joker İstMarina’nın kapılarını dün gece fantezi müziğin güçlü sesi Hakan Altun’un verdiği muhteşem konser ile açtı.

Sevilen şarkısı "Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum" şarkısı ile hayranlarını selamlayan Hakan Altun, seslendirdiği romantik şarkılara konserinin ilk bölümünde duygusal rüzgarlar estirdi. Konserin ikinci bölümünde ‘Teklif Ediyorum' ve ‘Düğünse Düğün' gibi şarkılarla hayranlarını coşturan Altun, açılış gecesine özel hazırladığı repertuvarı ile dillere dolanan eski ve yeni şarkılarını mekanı dolduran hayranları ile birlikte seslendirdi.

Açılışın ilk sanatçısı olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren başarılı sanatçı, “Şimdiye kadar sahne aldığım en etkileyici mekanlardan birisindeyiz. Böyle bir mekanı ve İstMarina Alışveriş ve Yaşam Merkezi gibi bir değeri bu bölgeye kazandırdığı için DAP Yapı ve DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’a özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Bugün bir ilki yaşıyoruz ama daha birçok kez, bu görkemli sahnede yer alacağım” dedi.

“AMACIMIZ BÖLGEYE DEĞER KAZANDIRMAK”

İstMarina ile Anadolu yakasının en büyük AVM’lerinden birini hayata geçirdiklerine dikkat çeken DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Bugün Anadolu Yakası’nın ilk Jolly Joker’ine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Açılışı Hakan Altun gibi değerli bir sanatçımızla yapıyor olmak da bizim ayrı bir keyif oldu. Amacımız Anadolu Yakası’na, İstanbul’umuza yeni değerler kazandırmak. Bu vizyon ile hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İSTMARİNA’DA YILDIZLAR GEÇİDİ

Hakan Altun’la 19 Ekim Cuma günü kapılarını açan Jolly Joker Kartal İstMarina’da programlar da belli oldu. Birbirinden değerli sanatçıların yer alacağı Jolly Joker Kartal İstMarina’da ikinci muhteşem gece ise 20 Ekim Cumartesi günü Gülşen ile gerçekleşecek. 24 Ekim Duman, 26 Ekim Selami Şahin, 27 Ekim Cem Adrian olarak belirlenen Ekim programının ardından Kasım ayında da Jolly Joker Kartal İstMarina’nın muhteşem eğlence programı tüm hızıyla devam edecek.

İSTMARİNA'DA NELER VAR?

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.