SON DAKİKA

Sway Hotels yeni sezona kapılarını açıyor

Turizm Haberleri

13-15 Aralık’ta sezon açılış partisiyle sezona merhaba diyecek olan Sway Hotels, ünlü isimlerin de katılımıyla gerçekleşecek partide kayak sporunu keyifli deneyimler ve eğlenceyle buluşturacak.

Sway Hotels, pistlerini 2 Aralık’ta misafirlerine açıyor. Kişiye özel hizmeti 181 odada sunabilen ve müşteri memnuniyetini her anlamda kişisel dokunuşlarla benimseyen konforu ön planda tutan otelcilik anlayışıyla hizmet veren otel, bu sene de her sezon olduğu gibi birçok haftalık etkinlikleri ile iddiasını sürdürüyor.

Sway Hotels, özel ışıklandırma sistemiyle gece kayağına da imkan tanıyan ilk otel özelliğinin yanı sıra Türkiye’de tek olan 1 kilometre uzunluğundaki kızak pistiyle de eğlenceyi doruklara taşıyor. Uluslararası standartlara sahip toplamda 14 km pisti olan Sway Hotels, gündüz ve gece yarışları için özel olarak ışıklandırılmış pistleriyle akşam 20:00’a kadar amatör ve profesyonellere kayak imkanı sağlıyor. Çocuklu ailelerin de sıklıkla tercihi olan Sway Hotels, 450 metrekare kayak odasından, eğitmenler eşliğinde derse kadar tüm imkanları sunuyor.